Apie mus

Sveikiname Jus apsilankius Eiva svetainėje.

Jeigu lankotės Marijampolėje, tada mes Jus maloniai kviečiame apsistoti Eiva. Mes esame įsikūrę labai patogioje vietoje, vienoje iš pagrindinių miesto gatvių, tai yra Kauno gatvėje. Esame labai arti miesto centro, netoliese mūsų yra du didžiausi Marijampolėje prekybos centrai. Vos už kelių kvartalų nuo mūsų yra autobusų bei traukinių stotys, taip pat vos išėjus iš pastato galima rasti taksi stovėjimo stotelę.

Mūsų įstaigoje rasite: Vienviečių, dviviečių, triviečių bei keturviečių kambarių. Visuose kambariuose yra televizija bei bevielis interneto ryšys, kuris veikia visame pastate bei jo prieigose. Kiekviename kambaryje yra ir atskiras vonios kambarys kuriame yra praustuvas, tualetas, rankšluosčiai bei dušas arba vonia.

Teritorijoje yra uždara automobilių stovėjimo aikštelė. Pas mus taip pat rasite valgomąjį, kuriame galėsite pasivaišinti kava bei arbata, užsisakyti pusryčius,  pasinaudoti mikrobangų krosnele bei šaldytuvu. Gyventojams, kurie gyvena ilgiau arba didesnėmis grupėmis taikomos nuolaidos. Mes kalbame rusų, anglų ir lietuvių kalbomis. Dirbame visą parą. Patartumėme vengti tarpininkų ir su mumis susisiekti tiesiogiai, šiuo atveju Jūsų apsistojimas kainuotų mažiau. Galite užpildyti rezervacijos formą, parašyti mums elektroninį laišką arba paskambinti, visą tam reikalingą informaciją rasite “Kontaktai” puslapyje.

Maloniai kviečiame apsilankyti bet kuriuo metu!